Televes Hakkında

Televes, evler, binalar ve şehirler için telekomünikasyon altyapı çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış, dünya çapında bir teknoloji şirketidir.

Merkezi, 1958’de kurulduğu Santiago de Compostela’da (İspanya) bulunmaktadır. Günümüzde Televes, 20’den fazla sanayi ve hizmet şirketinin oluşturduğu bir şirketin başkanıdır, 700’den fazla çalışanı ve 75 buluş patenti vardır. Portekiz, Fransa, Birleşik Krallık, İtalya, Almanya, Polonya, İskandinavya, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni kapsayan 11 uluslararası iştiraki bulunan Televes, ürünlerini 5 kıtada 100’den fazla ülkede kendi bünyesinde kullanarak satışa sunuyor. Genişletilmiş distribütör ağı.

Yaklaşık 60 yıllık deneyimiyle Televes, 1.500’den fazla farklı ürünü piyasaya sürdü; bu, üretime yönelik gerçek tutkuyla açıklanan bir başarıdır. Şirket, maksimum kaliteyi garanti etmek için kendi tesislerinde üretim yapmaktadır. Aynı zamanda kendi sertifika ve kalite kontrol laboratuvarları ile 4.0 üretim hatlarının kurulmasında da öncüdür. Bu sayede ürünlerimiz Avrupa’da Üretilen Avrupa Teknolojisi etiketini gururla sergilemektedir.

Herhangi bir pazar lideri şirket gibi, Televes de Avrupa Dijital Gündemi ve 2020 araştırma ve İnovasyon çerçevesi doğrultusunda sürekli gelişiyor. Televes, telekomünikasyon altyapısı uzmanı profiline paralel olarak, hizmet kolaylaştırıcı olarak faaliyet gösteren ve bu altyapı Dijital evin inşasına yardımcı olan tamamlayıcı işletmeler geliştirmiştir.