Televes Hakkında

Televes, şehirler ve yapılar için başta yayın sistemleri olmak üzere telekomünikasyon altyapı çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış, dünya çapında bir teknoloji şirketidir.
 
1958 yılında Santiago de Compostela (İspanya) şehrinde kurulmuş olup hala üretime aynı bölgede devam etmektedir. Televes, 20’den fazla sanayi ve hizmet şirketinin oluşturduğu bir grubun başını çekmektedir. Halihazırda 700’den fazla çalışanı ve 75 buluş patenti vardır. Portekiz, Fransa, Birleşik Krallık, İtalya, Almanya, Polonya, İskandinavya, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni kapsayan 11 uluslararası iştiraki bulunan Televes, ürünlerini 5 kıtada 100’den fazla ülkede genişletilmiş ve yetkin distribütör ağı sayesinde satışa sunmaktadır. 
 
Yaklaşık 60 yıllık deneyimiyle Televes, 1.500’den fazla farklı ürünü piyasanın hizmetine sunuyor; bu, sadece gerçek üretim tutkusuyla açıklanabilen bir başarıdır. Şirket, maksimum kaliteyi garanti etmek için yalnızca İspanya’daki kendi tesislerinde üretim yapmaktadır. Aynı zamanda kendi sertifika ve kalite kontrol laboratuvarları ile Endüstri 4.0 üretim hatlarının kurulmasında da öncüdür. Bu sayede ürünleri Avrupa’da Üretilen Avrupa Teknolojisi etiketini gururla sergilemektedir.
 
Pazar lideri bir şirketin olması gerektiği gibi, Televes de Avrupa Dijital Gündemi, Araştırma ve İnovasyon çerçevesi doğrultusunda sürekli gelişiyor. Televes, telekomünikasyon altyapısı uzmanlığı profiline paralel olarak, hizmet sektörünün kalitesini arttırma alanında faaliyet gösteren ve bu dijital dünyanın inşasına yardımcı olan tamamlayıcı çözümler geliştirmeye devam edecektir.