Sundoo Hakkında

Wenzhou Sundoo Instruments Co.,Ltd. kuvvet ve tork ölçüm cihazlarının araştırılması, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. 1998 yılında kurulan tüm departmanlarda Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yönetim Sistemi kullanılmaktadır ve ISO 9001:2015 Uluslararası Kalite Yönetimi’nden geçmiştir. Ayrıca, çoğu ürün CE kimlik doğrulamasını geçmiştir ve çok dönemli patentlere ve yazılım telif haklarına sahiptir.

İstikrarlı ürün kalitesi ve iyi rekabet ile güçlü profesyonel teknik ve pazarlama ekiplerimiz var. Ürünler yalnızca Çin’deki diğer ithal markaların yerini alamaz, aynı zamanda Avrupa / Amerika / Okyanusya / Güneydoğu Asya / Orta Doğu’ya da ihracat yapabilir. Geniş kullanıcılar ve distribütörler tarafından çok hoş karşılanırlar ve çok övülürler. 2020 yılına kadar dünya çapında 6000’den fazla bayi var ve ürünler 80’den fazla ülkeye satılıyor. Ana kullanıcı alanları şunları içerir: elektrik ve elektronik/donanım makineleri/araba aksesuarları/güç makinesi/bilim enstitüsü/mobilya/mimari/yay üretimi/tıbbi cihaz/baskı ve paketleme/ çakmak ve ateşleme aygıtı/tekstil/fermuar ve düğmeler.

Şu anda, Diyagram/Dijital/Analog İtme Çekme Kuvvet Ölçer, Gerilim Ölçer, Manuel/ Elektrik Test Standı, Dijital Yay Test Cihazı, Üniversal Test Cihazı, Tork Sürücü, Tork Anahtarı, Analog Tork Ölçer, Dijital Tork Ölçer, Tork Test Cihazı, Shore Durometre, Kauçuk Kalınlık Ölçer, Video Dijital Mikroskop ve Dijital Video Ölçüm Sistemi. Kuvvet ölçerin ölçüm aralığı 0.2N-2000000N (200 tf)’dir ve Çin’de tüm kuvvet ölçer çeşitlerini üretebilen birkaç üreticiden biriyiz.

Wenzhou Sundoo Instruments Co., Ltd.《Çin Halk Cumhuriyeti Metroloji Yasasını》 ciddi şekilde uygulamaktadır. “Toplum için değer yaratmayı” işletmenin misyonu olarak kabul etmek ve daha iyi ölçüm sağlamak için “piyasanın öncüsü, teknoloji ile gelişen, işletme yönetimini sürekli iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmak” kalite politikası ve “kalite ve hizmet ile etki yaratmak” anlayışını benimsemektedir. enstrümanlar.