SmartAVI Hakkında

SmartAVI, Inc., Kuzey Las Vegas, Nevada merkezli dijital tabela ve HD ses-video teknolojilerinde dünya lideri bir yenilikçidir. SmartAVI, agresif fiyatlı, yüksek kaliteli sinyal yönetimi çözümleriyle uluslararası olarak tanınmaktadır. Dünya çapındaki sistem mimarları, SmartAVI’nin yenilikçi teknolojilerine ve AV çözümlerinde en yüksek standartlara bağlılığına güvenmeye başladı. SmartAVI’nin uzmanlığını benimseyen kullanıcılar şunlardır: NASA, Boeing, DreamWorks Studios, Johnson & Johnson, Birleşik Devletler Ordusu, Procter & Gamble Company, Adobe Systems Incorporated, Lockheed Martin, Monte Carlo Resort, The Walt Disney Company ve Miller Brewing Company.

Misyonumuz
SmartAVI, müşterilerimizin günümüzün dijitalleşen dünyasında ilerlemek için ihtiyaç duyduğu uygun, çığır açan sonuçları sunan en kaliteli AV çözümleri için çaba göstermektedir. Ürünlerimiz profesyonel mühendislerimiz tarafından ABD’de tasarlanır, üretilir ve test edilir ve her biri müşterinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyacak şekilde yapılır.

Müşteri ve Özelleştirilmiş Çözümler
SmartAVI, her müşterinin özel ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyan catering ürünleriyle gurur duyar. Restoranların dijital menülerinden açık deniz tesisleri için uzak bilgisayar yönetim sistemlerine kadar SmartAVI ürünleri, kullanıcıları bir araya getirir ve son teknoloji ile çalışma ortamlarını basitleştirir. Ünlü video wall kontrolörlerimiz dünya çapında kullanılmaktadır ve herhangi bir konfigürasyonda çarpıcı görüntüler için son derece özelleştirilebilir. KVM ve fiber optik çözümlerimiz, güvenlik ve doğrudan denetimin eşanlamlı olduğu endüstrilerde ödüllendirilmektedir. Hepsinden iyisi, her SmartAVI ürünü müşteri rahatlığı ve özellikleri göz önünde bulundurularak üretilmiştir: SmartAVI’de müşteri her zaman önce gelir.

Ürünlerimiz
SmartAVI, tüm AV çözümlerini ABD’de tasarlar ve üretir. Dijital tabela ve video duvar ürünümüz okullarda, restoranlarda, perakende mağazalarda, polis karakollarında, hastanelerde, otellerde, havaalanlarında, şirket ofislerinde ve daha fazlasında kullanılmıştır. KVM ve fiber optik çözümlerimiz, eğlence ve teknoloji gibi devlet, askeri ve özel sektör sektörlerinde popüler, güvenli yönetim çözümleridir. Her SmartAVI ürünü sertifikalı, yüksek kalitelidir ve bir yıllık garantimizle birlikte gelir.