Siglent Hakkında

SIGLENT TECHNOLOGIES, yenilikçi özellikleri ve işlevselliği kalite ve performansa güçlü bir bağlılıkla birleştiren elektronik test ve ölçüm ekipmanları için araştırma ve geliştirme, mühendislik, üretim, satış ve servis desteğinde dünya lideridir. SIGLENT, ürün kalitesi ve çevre yönetimi programları için ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015 Sertifikalıdır. SIGLENT’in merkezi Çin’in Shenzhen şehrindedir ve Ohio, United Stated ve Augsburg, Almanya’da iki uluslararası şubesi bulunmaktadır.

Ürünler ve Servisler
SIGLENT kurucuları, 2002 yılında Shenzhen Çin’de dijital osiloskopların ön çalışmasına başladı. SIGLENT, on yılı aşkın sürekli geliştirmeden sonra, ürün yelpazesini dijital osiloskoplar, fonksiyon / keyfi dalga formu jeneratörleri, dijital multimetreler, DC güç kaynakları, spektrum analizörleri, spektrum ve ağ analizörleri, izole el tipi osiloskoplar, DC elektronik yükleri içerecek şekilde genişletti. ve diğer genel test aletleri. SIGLENT’in tüm ürünleri, yenilikçi özellikleri ve işlevselliği, kalite ve performansa güçlü bir bağlılıkla birleştirir.

SIGLENT AR-GE Ekibi
SIGLENT, donanım, yazılım, endüstriyel tasarım, test ve gelişmiş ekipman çevre laboratuvarı dahil olmak üzere çeşitli departmanlarda çalışan yaklaşık 100 profesyonel mühendisin yanı sıra yüksek nitelikli bir yönetim ekibi ve diğer teknik profesyonelleri istihdam etmektedir. Yenilik, SIGLENT’in temel değerlerinden biridir. Toplam satışların yaklaşık %15’i yıllık olarak araştırma ve geliştirmeye yatırılmaktadır.

SIGLENT Üretim ve Tedarik Sistemi
SIGLENT, modern standart otomatik atölyelere, entegre bir tedarik zinciri sistemine ve profesyonel bir üretim sistemine sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’da satış ve servis ofisleri bulunmaktadır, SIGLENT sürekli olarak müşterilerimiz için en değerli ürünleri tasarlamak ve inşa etmek için çaba göstermektedir.

Müşteriler ve Dağıtım
SIGLENT’in müşterileri dünya çapında iletişim sistemi, otomobil elektroniği, yarı iletken ve genel elektronik son pazarlarını kapsar. 200’den fazla çalışan, 80’den fazla ülke ve bölgede SIGLENT müşterilerine hizmet vermektedir. SIGLENT’in Elektronik Test ve Ölçümde En İyi Değeri temsil ettiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.