Opticis Hakkında

Fiber optik video ve ses bağlantısının birinci sınıf çözüm sağlayıcısı olan Opticis Co., Ltd., Aralık 1999’da Güney Kore’nin Seongnam Şehrinde kuruldu. Opticis , olağanüstü kalite ve etkileyici uzun mesafeli kurulum kabiliyeti ile çeşitli fiber optik dijital bağlantılar tasarlar ve üretir. Müşterilerimize gürültü olmadan sıkıştırılmamış bir bağlantı elde etmelerini garanti ediyoruz, bu nedenle ürünlerimiz tıbbi görüntüleme, dijital tabela, eğitim/devlet, askeri/avionik ve yayıncılık gibi birçok alanda güvenle kullanılmaktadır.

Opticis teknolojileri, tekliden çoklu ağlara birleştirme avantajı sunar ve çok sayıda ayar yöntemiyle kolay ayar özellikleriyle en yüksek performansı yerine getirir. Bağlantı sorunu, özellikle uygulama ortam üzerinde temkinli, yüksek hızlı ve uzun uzantı gerektiren, ancak 4K UHD gibi yüksek tanımlı sinyallerin iletilmesini gerektirdiğinde daha kritik hale gelir. Bu gibi durumlarda, Opticis , PC tabanlı grafik arayüzü için Dijital Görsel Arayüz (DVI) gibi çeşitli arayüz standartlarını uygulamaktadır; Dijital TV endüstrisi için Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI); PC tabanlı grafik arayüzü ve dijital TV endüstrisi için DisplayPort; Yayın sistemi için Seri Dijital Arabirim (SDI); PC Çevre Birimleri için Evrensel Seri Veri Yolu (USB); Dijital Tabela için HDBaseT; ve Kontrol Odası sistemi ve Video Wall çözümü için IP çözümü (KVM ve Video Wall Controller).

Opticis , sadece teknolojide değil, iş alanında da mükemmellik için çaba göstermektedir. Olağanüstü küresel iş ağımızla ürünlerimiz dünyaya yayılmıştır. Mevcut ortaklarımızla son derece güçlü ve güvenli ilişkilere sahibiz ve el değmemiş bölgelerde yeni ortaklar kurarak kapasitemizi genişletmeye çalışıyoruz.

Ayrıca, Kalite Yönetim Sistemimiz ISO 9001 kalite standartlarının gerekliliklerine uygun olarak sertifikalandırılmış, değerlendirilmiş ve uyumlu hale getirilmiştir ve ayrıca çevresel açıdan iyi bir süreç olan ISO 14001 sertifikasına sahiptir. Bununla birlikte, kendi fabrikamız olması nedeniyle, ürünlerimizde kullanılan her bir fiber optik komponenti kendisi üretiyor, ürün kalitemizden sorumluyuz.

Bu, müşterilerimize daha hızlı ve daha doğru hizmetler sunmamızı sağlayan kendi ürünümüzü profesyonel ve doğrudan değerlendirme yeteneğine sahip olduğumuz anlamına gelir.

Opticis , pazardaki dijital video sinyali için ilk fiber optik genişleticiyi piyasaya sürmüştü. Ancak kendimizi ilk mucidin unvanıyla sınırlamadık. Bunun yerine, bu alandaki ihtiyacı karşılayan en güvenilir şirket unvanını aradık, ayrıca dikkat çekici yeniliklerimizle bu alanın sonsuz evrimini aradık. Çeşitli arayüz verilerini bir optik sinyalde birleştirerek veya çoğullayarak bağlanabilirliği basitleştirerek kendimizi sürekli geliştiriyoruz ve yine de geniş bantlı veri iletimi ve uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak için yeni fiber optik bağlantı ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Bu alanın lideri olarak, müşterilerimize Opticis seçimini tatmin edecek eksiksiz çözüm ve teknoloji, profesyonel danışmanlık ve zamanında hizmetler sunuyoruz.