Leader Hakkında

Leader 1954 yılındaki kuruluşundan bu yana, ev aletleri, televizyon yayıncılığı ve cep telefonları gibi endüstri sektörlerine yenilikçi ölçüm teknolojilerine katkıda bulunduk. Ölçüm teknolojisini işimizin temeli olarak alarak, ürünlerimizi ve destek hizmetlerimizi her çağın taleplerini karşılayacak şekilde geliştirdik ve geleceğe yönelik çeşitli değer sağlama biçimlerini sürdürmeye devam edeceğiz.

Yayın iletişiminin kalitesini artırmanın yanı sıra IP tabanlı video dağıtımında kullanılmak üzere yeni teknolojiler geliştiriyoruz. OTT’nin (Over The Top) televizyon ve radyo endüstrisinin önemli bir yönü haline gelmesi bekleniyor. 5G mobil telekomünikasyon altyapısının da orta vadede yaygın olarak benimsenmesi bekleniyor. Yüksek dereceli ölçüm çözümleri geliştirme konusundaki kanıtlanmış deneyim ve becerimize dayanan toplumsal katkımızı yerine getirmeyi umuyoruz.

Müşterilerimizin potansiyel ihtiyaçları, inovasyonun destekçisi olarak stratejimize yön veren önemli bir faktördür. Mevcut ürünlerimizle ilgili müşteri geri bildirimlerinin yanı sıra ek teknik yetenek talepleri her zaman memnuniyetle karşılanır ve hızlı ve dikkatli dikkatimizi alır.