IDK Hakkında

IDK Corporation, merkezi Kanagawa Japonya’da bulunan ve ABD, Avrupa ve Asya’da satış, yerine getirme, servis ve destek operasyonları bulunan Japon bir üreticidir. 30 yılı aşkın süredir, pazar liderliğimiz ve hem istisnai hem de yüksek kaliteli ekipman sağlama konusundaki sarsılmaz bağlılığımız, IDK’nın Pro AV pazarında bir dünya lideri haline gelmesine yardımcı oldu.

Başlangıçta, IDK birkaç video dağıtım amplifikatörü ve video adaptör kablosu modeli geliştirmeye başladı. Yıllar geçtikçe, müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını karşılamak için yeteneklerimizi, çözüm portföyümüzü ve hizmet destek altyapımızı genişlettik. Birlikte, Pro AV’nin analog video teknolojisinden dijital videoya geçişini izledik ve şimdi, endüstrinin IP tabanlı çözümlere doğru önemli bir geçiş sürecinden geçtiğini tekrar izliyoruz. Bu paradigma kayması, video, ses, kontrol ve gözetim sistemlerini içerir, neredeyse düşünebildiğimiz her şey ağ alanı içinde birleşir.

En son teknolojiye sahip Pro AV ürünleri yaratarak ve sağlayarak yeni teknoloji dalgasını başarıyla sürdürüyoruz; çoklu anahtarlayıcılar, video dönüştürücüler, matris anahtarlayıcılar ve IP üzerinden AV sistemleri gibi. Pro AV endüstrisi için yüksek kaliteli çözümlerin lider sağlayıcısı olarak, tüm IDK ürünlerini Japonya’daki kendi tesislerimizde geliştiriyor, üretiyor ve test ediyoruz. Tüm işlemler tamamen kendi bünyemizdeyken, teknoloji ilerledikçe ve genişleyen kullanıcı taleplerini karşılamak için gerektiğinde özellikler ekleme ve ürünümüzün performansını hızla geliştirme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahibiz. Dikey olarak entegre olarak, ürün kalitemizi yakından takip ederken tedarik zinciri zorluklarını önceden yönetebiliriz. Teknoloji sürekli olarak yeniden şekillenirken, IDK’daki çabalarımızı hızlandırıyoruz ve Pro AV endüstrisi için bir sonraki büyük adımı atmaya kararlıyız.

IDK, yalnızca sınıfının en iyisi AV ekipmanı yaratmaya ve geliştirmeye değil, aynı zamanda gezegenimize ve çevremize de bağlıyız. Tüm İDK organizasyonu sosyal sorumluluk politikamızı desteklemektedir ve sürekli olarak üç “R”ye dayalı faaliyetler yürütmekteyiz; Azaltın, Yeniden Kullanın ve Geri Dönüştürün. Bu şekilde, gelecek nesillere sağlıklı ve temiz bir gezegen bırakmak için ayak izimizi azaltmak için üzerimize düşeni yapıyoruz.