Furman Hakkında

Furman güç ürünleri, birinci sınıf güç koşullandırma, koruma, düzenleme, sıralama ve dağıtım için sanatçılar, A/V uzmanları, kayıt endüstrisi ve teknoloji entegrasyon firmaları tarafından dünyada en çok güvenilen ürünlerdir.

Müşterilerimiz arasında, Kuzey Amerika ve dünya çapında büyük konser turlarını yöneten yüz binlerce en ünlü müzisyen, kayıt stüdyosu, ticari müteahhit ve tur grupları bulunmaktadır. 

Furman ürünlerini, güvenilirlik, mühendislik uzmanlığı ve ekipman arızası veya arıza süresini asla karşılayamayan endüstri profesyonellerinin özel ihtiyaçlarına odaklanan 40 yılı aşkın deneyimi için yollarda test edilmiş itibarı nedeniyle seçiyorlar.

Markamız, güç sorunlarından kurtarılan milyarlarca dolarlık ekipman ve bir A/V sisteminin gücünü ve performansını en üst düzeye çıkaran yenilikçi, lider teknolojilerimiz sayesinde dünya çapında güven kazanmıştır.

Müşterilerimiz için, bir Furman ünitesi tarafından sağlanan güvenli, temiz güç olmadan bir sistemi çalıştırmak söz konusu bile olamaz. Hayranlar için yaptığımız her ürüne aklımızı, kalbimizi ve ruhumuzu koyuyoruz çünkü müşterilerimizin eğlenceleri ve sistemleri ile yaptığı şey bu.

FURMAN NORTEK KONTROL AİLESİNİN BİR PARÇASIDIR

Nortek Security & Control LLC, güvenlik, erişim, yapay zeka, sağlık ve zindelik, kontrol ve güç/AV pazarlarına hizmet veren konut ve ticari müşteriler için akıllı bağlantılı cihazlar ve sistemlerde dünya lideridir. Nortek Control ve ortakları, 5 milyondan fazla bağlantılı sistem ve 25 milyondan fazla güvenlik ve ev kontrol sensörü ve çevre birimini devreye aldı. 

Şirket, marka ailesi aracılığıyla ulusal telekomünikasyon şirketleri, büyük perakendeciler, OEM ortakları, hizmet sağlayıcılar, bayiler, teknoloji entegratörleri ve tüketiciler için çözümler tasarlar. 

Merkezi Carlsbad, Kaliforniya’da bulunan Nortek Control, 50 yılı aşkın bir süredir inovasyona sahiptir ve kendini her gün milyonlarca müşterinin yaşam tarzı ve iş ihtiyaçlarını karşılamaya adamıştır. Daha fazla bilgi için www.nortekcontrol.com adresini ziyaret edin .