Elan Hakkında

1989’dan beri ELAN, akıllı ev deneyimini basitleştirmeye ve geliştirmeye kendini adamıştır.

Dünyanın dört bir yanındaki ev sahiplerine ve işletmelere gelişmiş akıllı ev otomasyon sistemleri sunuyoruz. Ödüllü akıllı ev eğlence ve kontrol sistemimiz, tüm ev ses ve video, TV, klima, aydınlatma ve diğer ev sistemlerini, evin herhangi bir yerinden veya evin herhangi bir yerinden kontrolün sizde olmasını sağlayan kullanımı kolay bir arayüzle sorunsuz bir şekilde birleştirir. dünya.

YILIN İNSAN ARAYÜZÜ

Müziğiniz, filmleriniz, sporlarınız ve TV’niz herhangi bir odada şık bir uzaktan kumanda, tablet veya kullanışlı akıllı ev dokunmatik paneli aracılığıyla emrinizde. Akıllı güvenlik sisteminiz, klimanız, ışıklarınız, garaj kapınız ve daha fazlası her yerde akıllı cihazlarınızdan kontrolünüz altında.

GÜZEL AİLENİN PARÇASI

Nice North America, konut, güvenlik, erişim kontrolü ve dijital sağlık pazarlarına yönelik akıllı bağlantılı cihazlar ve sistemlerde dünya lideridir. NC ve ortakları, 4 milyondan fazla bağlantılı sistem ve 25 milyondan fazla güvenlik ve ev kontrol sensörü ve çevre birimini devreye aldı. NC, ulusal telekomünikasyon şirketleri, büyük perakendeciler, OEM ortakları, hizmet sağlayıcılar, güvenlik bayileri, teknoloji entegratörleri ve tüketiciler için çözümler tasarlar.

Merkezi Carlsbad, California’da bulunan NC, 50 yılı aşkın bir inovasyona sahiptir ve kendini her gün milyonlarca müşterinin yaşam tarzı ve iş ihtiyaçlarını karşılamaya adamıştır. Daha fazla bilgi için niceforyou.com’u ziyaret edin .