Brightsign Hakkında

BrightSign, LLC, 2002 yılında dijital video kaydedicinin (DVR) mucidi Anthony Wood tarafından kurulan Los Gatos, California’da bulunan özel bir şirkettir. BrightSign bugüne kadar 2 milyondan fazla medya oynatıcı sattı ve IHS’nin “Dijital Tabela için Küresel Pazar” araştırma çalışmasını yayınlamaya başlamasından bu yana her üç ayda bir adlandırılan dijital tabela medya oynatıcılarında küresel pazar lideridir. Bu üç ayda bir yapılan araştırmalar, tüm medya oynatıcıların küresel pazar payını ve PC tabanlı tabela çözümlerinin birleştiğini rapor ediyor. BrightSign oyuncuları, dünya çapındaki ticari dijital tabela pazarı tarafından imza güvenilirliği, satın alınabilirliği ve kullanım kolaylığı ile tanınır.

BrightSign Çözümü

BrightSign’ın özel olarak dijital bilgi ekranı için tasarlanan amaca yönelik işletim sistemi, güvenilir bir katı hal platformuyla üstün bilgi ekranı yetenekleri ve olağanüstü Full HD ve gerçek 4K HDR video kalitesi sunar. Tüm BrightSign modelleri, mutlak en yüksek güvenilirlik, satın alınabilirlik ve kullanım kolaylığı standardını sunar. BrightSign’ın 4K ürün serileri, saniyede 60 kare hızında gerçek 4K H.265 kodlu video ve HDMI™ 2.0a aracılığıyla HDR (Yüksek Dinamik Aralık) renk sunar. BrightSign’ın LS ve HD ürün grupları, PC tabanlı çözümlerin özelliklerini ve yeteneklerini çok uygun bir fiyat noktasında sunar.

BrightSign ürün grubu, belirli uygulamalar için özellikler ve bağlantı seçenekleriyle paketlenmiş bir dizi model sunar. BrightSign modelleri, basit döngülü videoları destekleyen giriş seviyesi BrightSign LS’den gelişmiş etkileşim, uzaktan içerik güncellemeleri için yerleşik kablolu veya kablosuz ağ, güçlü video motoru özellikleri, HTML5, PoE+, Canlı TV oynatma (hatta HDCP) sunanlara kadar çeşitlilik gösterir. korumalı içerik) ve gerçek 4K HDR içerik oynatma.

Tüm BrightSign ürünleri, sunumlar oluşturmak ve yayınlamak için ücretsiz BrightAuthor yazılımı ve tabela ağınızı sunmak ve desteklemek için eksiksiz, güvenli ve ölçeklenebilir altyapı sağlayan, abonelik tabanlı, uygun fiyatlı bir barındırılan hizmet olan BrightSign Network dahil olmak üzere bir dizi ağ çözümü ile birlikte gelir. Kullanıcı İzinleri, IP Akışı, Uzaktan Görünüm, İşaret Önizleme, Web UI, Dinamik Oynatma Listeleri, Canlı Metin, BrightWall, BrightBeacon ve HDMI bağlantısı aracılığıyla güç açma/kapama, giriş ve ses gibi ekran işlevlerini kontrol etmek için BrightControl, bunlardan sadece bazılarıdır. BrightSign ile elde ettiğiniz kullanışlı özellikler.

BrightSign Yazılımı ve Ağ Oluşturma

BrightYazar

BrightSign’ın içerdiği ve büyük beğeni toplayan BrightAuthor PC tabanlı yazılımı, dijital tabela ekranlarının oluşturulmasını, güncellenmesini, yönetilmesini ve izlenmesini kolaylaştırır. Görsel tabanlı arayüz, kullanıcıların görüntü, video ve hatta HTML5 içeriği içeren döngüsel ekranlar için tam ekran veya çok bölgeli oynatma listelerini kolayca oluşturmalarını sağlar. Ayrıca dokunmatik etkileşim, UDP komutları, gün ayırma ve ağ oluşturma gibi BrightSign özelliklerini de kolayca uygular. Basit veri entegrasyonu veya Canlı Metin, Twitter beslemelerini, hisse senedi kayıtlarını ve diğer genel ve özel veritabanlarını PoP ekranlarına, menü panolarına, bekleme listesine, üretim veya kurumsal ekranlara ve daha fazlasına bağlamak için kullanılabilir.

Birleştirilmiş, BrightAuthor yazılımı ve BrightSign dijital tabela oynatıcıları, işletmeler ve kuruluşlar için bir ürünü ekonomik olarak sergilemek, kullanım sırasında göstermek veya düz ekran veya HD ekranlarda eğlenceli bilgiler sağlamak için eksiksiz, uçtan uca bir çözüm sunar. Bu zengin özellikli yazılım çözümü, tüm BrightSign satın alımlarına ek ücret olmaksızın dahildir.

BrightSign Ağı

BrightSign Ağı, kullanıcıları kendi ağlarını barındırma ve sürdürme ile ilgili karmaşıklıklardan ve maliyetlerden kurtarır ve bir ila yüzlerce oyuncu arasında ağlara hizmet vermek için ölçeklenebilir. BrightSign Ağı, dahil edilen iki uygulama kullanılarak kullanıcı tarafından erişilebilir – BrightAuthor yazılımı ve BrightSign Network Web UI. BrightAuthor yazılımı aracılığıyla, kullanıcılar yalnızca sunum oluşturmak için araçlara erişim elde etmekle kalmaz, aynı zamanda güncellemeleri planlamak, ağ bağlantılı birden çok ekran grubunu yönetmek ve güvenli bir İnternet bağlantısı aracılığıyla gerçek zamanlı raporları gözden geçirmek için de erişebilir. BrightAuthor ayrıca BrightSign Ağı için ağ izleme ve ağ sağlığı raporları sağlar. Yüksek güvenlik ve arıza güvenliği özellikleri, maksimum çalışma süresi ve güvenilirlik sağlamak için standart Web teknolojilerini kullanır.

BrightSign, eksiksiz bir ağ çözümleri yelpazesi sunar. Hepsini görmek için lütfen BrightSign Networking Solutions’a gidin.