Blackmagicdesign Hakkında

Blackmagicdesign, yaratıcı video teknolojisi alanında öncü ve dünyanın ileri gelen üreticisi olma yolunda hızla büyümüştür. Bu başarının sırrı, felsefemizin alışılmışın dışında ve basit olmasıdır – yani, gerçek yaratıcılığın gelişmesine yardımcı olmak.

Blackmagic Design’nin kurucuları, post-prodüksiyon kurgulama ve mühendislik alanlarında uzun bir geçmişe sahipler. Blackmagic; üst düzey telesine, film ve post-prodüksiyondaki kapsamlı deneyimi ve kusursuzluğa olan büyük tutkusuyla, endüstriyi sonsuza kadar değiştirmek üzere yola çıktı.

Kaliteye ve istikrara kendini adamış ve bunların en çok hangi alanda ihtiyaç duyulduğuna yoğunlaşan bir firma olarak, Blackmagic endüstrinin en çok konuşulan ürünlerini geliştirmeyi başarmıştır. Dünyaca ünlü, rakipsiz codec’leriyle Blackmagic; Blackmagic yazılım ve donanımları üzerine yapılandırılmış üstün kalitede ve uygun maliyetli kurgulama sistemlerini hayata geçirdi.

Blackmagic, 2002 yılının Kasım ayında DeckLink görüntü yakalama kartını piyasaya sundu ve böylelikle tek başına, tam 10 bit sıkıştırılmamış videonun bir Macintosh OS X™ sisteminde, uygun fiyatla çalıştırılmasını hayal olmaktan çıkardı. Blackmagic Design’in, “yaratıcı kurguculara ve tasarımcılara en iyi kalitedeki araçları sunmak için her ne gerekiyorsa” geliştirilmesini öngördüğü felsefesi sayesinde, DeckLink kartı piyasanın en çok rağbet gören ürünlerinden biri haline gelmiştir.