Avonic Hakkında

Pro-AV’de on beş yıldan fazla deneyime sahip olan Avonic, PTZ kameraların lider üreticisidir. AV endüstrisine yenilikler getiriyoruz ve yüzlerce farklı uygulama için benzersiz, yüksek kaliteli görsel-işitsel kayıt çözümleri sunuyoruz.

Hollandalı bir şirket olarak güzel Delft şehrinde bulunuyoruz. Yenilik ve teknoloji ile tanınan şehir. Avonic, bozulmamış görüntü kalitesi, mükemmel güvenilirlik, kolay entegrasyon ve satın alınabilirlik ile karakterize edilen ürünleri geliştirmesiyle kendini farklı kılar. Bunun bir kutudaki güzel bir üründen daha fazlası olduğunu herkesten daha iyi biliyoruz. Müşterilerimiz, uygulamaları için doğru çözümü bulmalarına yardımcı olabilecek bir ortak arıyor. Müşterilerimize satın alma kararı, kurulum sürecinde yardımcı oluyoruz ve video kayıt faaliyetleri sırasında sürekli destek sağlıyoruz. Bizi farklı kılan benzersiz hizmet seviyemiz ve yenilikçi ürün geliştirmemizdir.

Eğitim, hükümet, sağlık, ibadet yerleri, video konferans, web yayını stüdyoları ve web semineri stüdyoları dahil olmak üzere pazarlar için PTZ kameraların sağlanmasında uzmanız. Ancak olası PTZ uygulamalarının bir sınırı olmadığını her gün görüyoruz. Mühendislerimiz ve destek personelimiz, neredeyse her PTZ uygulaması için güvenilir ve esnek çözümler sunabilmekten gurur duyar. Anlatmak istediğin hikaye ne olursa olsun, senin anlatman için bir yolumuz var.

Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya’ya uzanan dünya çapında bir ağ tarafından temsil edilen, yerel bir şirketin ulaşılabilirliğini ve uluslararası bir şirketin uzmanlığını ve erişimini sürdürüyoruz.

Peki ya PTZ pazarında endüstri lideri yenilikler ve destek sunmakla meşgul değilsek? Bu durumda muhtemelen bizi ofiste küçük bir Lego yarışması düzenlerken veya güzel Delft şehrinin kanalları ve parke taşlı meydanlarında yürürken göreceksiniz.