Astro Hakkında

Astro, 1977’deki kuruluşundan bu yana, kurumsal bir felsefe olarak üst düzey bir nişle, az gelişmiş ve büyük işletmelerin girmesi teknik olarak zor olan bir pazarda olasılıklar aradı. Geniş bir ürün yelpazesi geliştirdik ve işimizi beklentilerin ötesine taşıdık.

Gerçek zamanlı yüksek hızlı dijital sinyal işleme teknolojisinde uzmanlaşarak, birçok 8K cihazımız da dahil olmak üzere birçok “dünyada ilk” veya “Japonya’da ilk” ürün geliştirdik.

Artık internet ve yapay zeka gibi teknolojilerin gelişmesiyle dünya giderek daha rahat ve müreffeh hale gelecek ve insanların talepleri de buna göre değişecek.

Şirketimizin hedefi, dünyanın çeşitli yerlerinde aktif olarak yeni alanlara aktif olarak meydan okuyarak bugüne kadar geliştirdiğimiz görüntü teknolojisini daha da geliştirmektir.

Bu şirketin geleceği için sınırsız olanaklara meydan okumaya devam edeceğiz.

Temel Yönetim Politikası

Görüntü elektroniğini temel teknolojimiz olarak tutarak ve çeşitli pazarlarda ürünler geliştirerek bu temelin üzerine mümkün olduğunca çok sütun inşa ederek, tüm çalışanlar daha güvenilir ve istikrarlı bir yönetim temeli oluşturmaya çalışacaklardır.

Misyonumuz

1. “Yeni değer yaratarak” dünya yaşam standardının ve kültürünün iyileştirilmesine katkıda bulunan bir şirket

2. Varlığı toplum tarafından kutlanan bir şirket

3. Eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim yaşarken tüm çalışanların gönül rahatlığıyla çalışabileceği bir ortam sunmak

ASTRO Teknolojisi

・Ölçüm ve analiz çözüm teknolojisi

・Dijital Yayın teknolojisi

・Yüksek kaliteli dönüştürme teknolojisi

・Yüksek çözünürlüklü video teknolojisi